Osiągnięcia sportowe

Rok szkolny 2016/2017

  • I m-ce drużyny dziewcząt w gminnych sztafetowych biegach przełajowych
  • IV m-ce drużyny dziewcząt w mistrzostwach województwa w pływaniu
  • II m-ce drużyny dziewcząt w mikołajkowym turnieju koszykówki
  • I m-ce drużyny dziewcząt w gminnym turnieju koszykówki
  • II m-ce drużyny dziewcząt w półfinale wojewódzkim turnieju koszykówki
  • III m-ce drużyny dziewcząt w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej
  • POWIATOWE INDYWIDUALNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE:  Weronika Skrzela- II miejsce w pchnięciu kulą, Kamila Pragnąca- I miejsce w biegu na 300m, III miejsce w biegu ma 100m, Nikola Pietras- I miejsce w skoku w dal, III miejsce w biegu na 300m, Emilia Mołas – IV miejsce w biegu na 1000m, Aleksandra Kuc – II miejsce w biegu na 300m, II miejsce w skoku w dal, Agata Adamusik -IV miejsce w biegu na 100m, i skoku w dal.

Rok szkolny 2014/2015

  • II m-ce drużynowe biegi przełajowe z okazji rocznicy Proszowickiej Republiki Partyzanckiej
  • X m-ce w finałach wojewódzkich sztafetowych biegów przełajowych drużyna dziewcząt i chłopców
  • I m-ce drużyny dziewcząt i chłopców w gminnych drużynowych biegach przełajowych
  • II m-ce drużyny dziewcząt w finale wojewódzkim w pływaniu, sztafeta 10x25m
  • VIII m-ce drużyny chłopców w finale wojewódzkim w pływaniu, sztafeta 10x25m
  • Udział drużyny dziewcząt w powiatowym turnieju tenisa stołowego
  • I m-ce drużyny chłopców w powiatowym turnieju piłki nożnej
  • II m-ce drużyny dziewcząt w turnieju piłki nożnej o Puchar Premiera
  • udział drużyny dziewcząt w towarzyskich turniejach koszykówki- Mikołajkowym III m-ce, Noworocznym II m-ce
  • III m-ce drużyny dziewcząt w półfinale wojewódzkim turnieju koszykówki
  • IV m-ce Magdaleny Bazan w finałach wojewódzkich w indywidualnych biegach przełajowych
  • Udział drużyny chłopców i dziewcząt w finałach wojewódzkich drużynowych biegach przełajowych
  • VII m-ce drużyny dziewcząt w finałach wojewódzkich zawodów VENA SPORT- sztafeta szwedzka
  • VIII m-ce drużyny chłopców w finałach wojewódzkich zawodów VENA SPORT- sztafeta szwedzka
  • II m-ce drużyny chłopców w półfinale turnieju Mini Mundial
  • II m-ce drużyny dziewcząt w półfinale turnieju Coca Cola Cup
  • II m-ce drużyny chłopców w półfinale turnieju Coca Cola Cup
  • I m-ce drużyny dziewcząt w półfinale wojewódzkim turnieju piłki nożnej i awans do finału, gdzie zajęły V m-ce
  • I m-ce drużyny chłopców w półfinale wojewódzkim turnieju piłki nożnej i awans do finału, gdzie zajęli V m-ce
  • III m-ce Kamila Jarosa w finałach wojewódzkich indywidualnych zawodów LA w biegu na 100m
  • III m-ce Magdaleny Bazan finałach wojewódzkich indywidualnych zawodów LA w biegu na 300m
  • I m-ce Magdaleny Bazan finałach wojewódzkich indywidualnych zawodów LA w skoku w dal

Rok szkolny 2013/2014

•  I miejsce drużyny PGS w Kazimierzy Wielkiej w biegu ulicznym w Proszowicach z okazji rocznicy powstania Republiki Partyzanckiej
•  I miejsce drużyny dziewcząt i chłopców w miejsko- gminnych sztafetowych biegach przełajowych i awans do finału wojewódzkiego
•  I miejsce w powiecie w drużynowych biegach przełajowych, czołowe miejsca uczniów indywidualnie: I miejsce Magda Bazan, II miejsce Paulina   Dzikowska, III miejsce Justyna Skinder
•  II miejsce drużyny dziewcząt w finale wojewódzkim w pływaniu, sztafeta 10x25m
•  VII miejsce drużyny chłopców w finale wojewódzkim w pływaniu, sztafeta 10x25m
•  II miejsce dziewcząt- Natalia Bysińska, Katarzyna Radziszewska w powiatowym turnieju tenisa stołowego i awans do półfinału wojewódzkiego
•  Udział uczniów w lidze tenisa stołowego o Puchar Starosty w Kazimierzy Wielkiej
•  Udział uczniów w lidze pływackiej, runda jesienna, gdzie w swoich kategoriach zajęli czołowe miejsca: Julia Kita, Weronika Kita, Wiktoria Bartos, Wiktoria Wojas, Wiktoria Morys, Karolina Garbacz, Kacper Kwiecień, Jakub Bijak, Karolina Garbacz, Agnieszka Kusak
•  Udział drużyny dziewcząt w turnieju koszykówki o Puchar Rady Rodziców w Kościelcu
•  I miejsce drużyny dziewcząt i chłopców w miejsko- gminnym turnieju koszykówki i awans do półfinałów wojewódzkich

 

Rok szkolny 2012/2013

  • IV miejsce drużyny  dziewcząt, VII miejsce drużyny chłopców w finale wojewódzkim w pływaniu sztafeta 4x25m.
  • III miejsce w półfinale wojewódzkim turnieju koszykówki drużyny dziewcząt i chłopców.
  • II miejsce drużyny dziewcząt w finale wojewódzkim biegów rozstawnych – sztafeta szwedzka.
  • VII miejsce drużyny chłopców w finale wojewódzkim biegów rozstawnych – sztafeta szwedzka.
  • Udział drużyny dziewcząt i chłopców w turnieju Coca cola cup i awans drużyny chłopców do finału wojewódzkiego.
  • I miejsce  –     Drużyna dziewcząt,  II miejsce – Drużyna chłopców wsztafetowych  biegach przełajowych –  zawody powiatowe.
  • Indywidualne biegi przelajowe – zawody powiatowe: Paulina Dzikowska- I miejsceMagdalena Jamróz – II miejsce, Justyna Skinder – III miejsce, Dominik Huchmacz – I miejsceMateusz Szastak – II miejsce, Bartosz Parada- IV miejsce.
  • I miejsce Drużyny dziewcząt i chłopców – Drużynowe biegi przełajowe – zawody powiatowe.

 

Rok szkolny 2011/2012

 

  • IV miejsce drużyny chłopców, VII miejsce drużyny dziewcząt w finale wojewódzkim w pływaniu – sztafeta 10 x 25m.
  • IV m-ce w finale wojewódzkim drużynowych biegów przełajowych dziewcząt.
  • VIII m-ce w finale wojewódzkim drużynowych biegów przełajowych chłopców.
  • II m-ce w finale wojewódzkim drużyny dziewcząt w sztafecie szwedzkiej biegów rozstawnych.
  • VII m-ce w finale wojewódzkim drużyny chłopców w sztafecie szwedzkiej biegów rozstawnych.
  • Finał wojewódzki indywidualnych biegów przełajowych:
    • V m-ce Bartosz Kwiecień, VII m-ce  Dominik Huchmacz,
    • IX m-ce Klaudia Dzikowska, X m-ce Paulina Dzikowska.
  • Finał wojewódzki  indywidualnych zawodów LA:
    • I m-ce Bartosz Kwiecień w biegu na 110m przez płotki,
    • IV m-ce Bartosz Kwiecień w biegu na 300m,
    • V m-ce Klaudia Dzikowska w biegu na 300m,
    • VII m-ce Klaudia Dzikowska w biegu na100m,
    • V m-ce Dominik Huchmacz w biegu na 1000m,
    • II m-ce Paulina Dzikowska w biegu na 600.

Rok szkolny 2010/2011

 

  • Indywidualne zawody LA- finał powiatowy:
    • I m-ce w biegu na 100m – Magdalena Cieślik, awans do finału wojewódzkiego,
    • I m-ce w biegu na 300m – Kinga Stępień, awans do finału wojewódzkiego,
    • III m-ce w biegu na 1000m – Angelika Chuchmacz,
    • II m-ce w biegu na 300m – Bartosz Kwiecień,
    • III m-ce w rzucie oszczepem – Bartosz Kwiecień,
    • IV m-ce w biegu na 600m- Anna Kwiecień.
  • III miejsce Klaudii Dzikowskiej w biegu na 300m w finale wojewódzkim indywidualnych zawodów LA.

Rok szkolny 2009/2010

 

  • I miejsce Bartosza Kwietnia w finale wojewódzkim indywidualnych zawodów LA w biegu na 300m.
  • II miejsce Klaudii Dzikowskiej w finale wojewódzkim indywidualnych zawodów LA w biegu na 60m i 300m.
  • Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego- finał wojewódzki – Miłosz Wrzesień, Mateusz Wąż.
  • V miejsce w finale wojewódzkim turnieju Cola cola drużyny dziewcząt.

 

Rok szkolny 2008/2009

 

  • I miejsce w finale wojewódzkim Drużynowego Turnieju Tenisa Stołowego – Izabela Kojs, Katarzyna Kowalska i awans do Finału Krajowego.
  • IV miejsce w finale wojewódzkim chłopców w tenisie stołowym – Miłosz Wrzesień, Mateusz Wąż.
  • Udział drużyny chłopców w finale wojewódzkim turnieju „Liga Mistrzów”.