Pozostałe konkursy

ROK SZKOLNY 2017/18

KLASY III

Zuzanna Gącik

  • laureatka XIV Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego (op. W. Wójcik);
  • finalistka XV Wojewódzkiego Konkursu z Geografii (op. M. Przeniosło);
  • laureatka 1 miejsca Ogólnopolskiego Konkursu „O naszą niepodległą – udział ziemian w walkach o odzyskanie niepodległości i terytorium II Rzeczpospolitej 1914-1922” (op. M. Anielska).

Krzysztof Obarzanek

  • laureat XV Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki (op. B. Malara);
  • wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur matematyczny (op. A. Łukasiewicz).

Klaudia Kuliś

  • finalistka XV Wojewódzkiego Konkursu z Historii (op. M. Anielska);
  • finalistka Ogólnopolskiego Konkursu „O naszą niepodległą – udział ziemian w walkach o odzyskanie niepodległości i terytorium II Rzeczpospolitej 1914-1922” (op. M. Anielska).

Łukasz Chałon

  • laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego Żołnierze „Wyklęci- Bohaterowie Niezłomni” (op. R. Adamczyk).

Klaudia Radziszewska

  • laureatka 2 miejsca Ogólnopolskiego Konkursu Historyczno-literackiego „II wojna światowa i czasy powojenne we wspomnieniach” (op. M. Anielska).

Jakub Wojewodzic

  • laureat Ogólnopolskiego Konkursu Internetowego „Moje miejsce pacy” (op. R. Gorgoń).

Natalia Kozik

  • laureatka 1 miejsca Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Sport w wyobraźni ucznia” (op. S.Kita)

Aleksandra Marciszewska – największa liczba punktów zdobyta na egzaminie.

Filip Chuchmacz – największa liczba punktów zdobyta na egzaminie.

KLASY II

Julia Błajszczak 

  • laureatka XV Wojewódzkiego Konkursu z Historii (op. R. Adamczyk);
  • laureatka XV Wojewódzkiego Konkursu z Geografii (op. M. Przeniosło);
  • laureatka Ogólnopolskiego konkursu „Papież Słowianin” (op. W. Wójcik);
  •  laureatka olimpiady przedmiotowej z matematyki „Olimpus” (op. M. Pęska);
  • wyróżnienie w III Konkursie Historycznym „Wojna polsko – bolszewicka 1919 – 1920 w obronie granic i niepodległości” (op. R. Adamczyk i W. Wójcik).

Daniel Kusak 

  • laureat XV Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki (op. M. Pęska);
  • finalista XVI Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego (op. A. Gaik);
  •  laureat olimpiady przedmiotowej z matematyki „Olimpus” (op. M. Pęska);
  • bardzo wysoki wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur matematyczny (op. M. Pęska).

Roksana Machynia 

  • finalistka XV Wojewódzkiego Konkursu z Historii (op. R. Adamczyk).

Bartłomiej Kądziela 

  • finalista XV Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki  (op. E. Kosz).

Alicja Kozik 

  • laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Sprzączki i guziki z orzełkiem  ze rdzy….” (op. M. Anielska i D. Wojas);
  • laureatka Diecezjalnego Konkursu Bibiljnego (op. E. Piotrowska).

Wiktoria Kozik 

  • laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Sprzączki i guziki z orzełkiem  ze rdzy….”  (op. M.Anielska i D. Wojas).

Izabela Skórka 

  • laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Sprzączki i guziki z orzełkiem  ze rdzy….”  (op. M.Anielska i D. Wojas).

Magdalena Koral 

  • finalistka Ogólnopolskiego Konkursu „Papież Słowianin” (op. W. Wójcik);
  • laureatka 3 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Historyczno- Plastycznym na projekt muralu upamiętniający Żołnierzy „Cichociemnych” (op. R. Adamczyk).

Aleksandra Szarlińska 

  • finalistka Ogólnopolskiego Konkursu „Kiedy człowiek był tylko numerem” (op. R. Adamczyk i W. Wójcik).

Natalia Przytuła 

  • wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historyczno- Plastycznym na projekt muralu upamiętniający Żołnierzy „Cichociemnych” (op. R. Adamczyk);
  •  wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej(op. U. Góra).

Natalia Gaździół

  • laureatka 2 miejsca Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Sport w wyobraźni ucznia” (op. S.Kita).

 

ROK SZKOLNY 2016/17

Aleksandra Radosz – laureatka

  •   „ Międzywojewódzki Konkurs Pieśni i Prozy Patriotycznej”

Katarzyna Gurnicz – III miejsce

  •  Ogólnopolski Konkurs „Cichociemni wracali do ojczyzny pod osłoną nocy”

Gabriela Połetek, Marcel Ziętek – laureaci

  • Ekonomia na co dzień. Ogólnopolski Internetowy konkurs „Racjonalne gospodarowanie finansami osobistymi”

Daniel Kusak – laureat,  Bartłomiej Kądziela – wyróżnienie

  •  Matematyka & GeoGebraMaGIK

Alicja Kozik – III miejsce

  •  XXII Konkurs Biblijny

Łukasz Chałon – laureat

  •  „Husaria Rzeczypospolitej – chluba i duma Polski oraz Litwy”

Angelika Galus – laureatka,  Julia Sodo – II miejsce, A. Szarlińska – laureatka

  •  „Kiedy człowiek był tylko numerem. Obywatele polscy w niemieckich obozach oraz obozach zagłady w okresie II wojny światowej”

Nikola Piwowarczyk – II miejsce,  Zuzanna Klimczyk – III miejsce

  • VI Wojewódzki Konkurs „Katyń – pamiętajmy”

Angelika Galus – III miejsce

  •  „Bóg, Honor i Ojczyzna – wartości polskiego ziemiaństwa”

Ilona Karasińska – II miejsce,  Bartłomiej Cieślik – III miejsce /eliminacje gminne/

  •  Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Grupa teatralna – IV miejsce

  •  XI Przegląd Teatrów Szkolnych w Języku Angielskim

Nikola Pietras – wyróżnienie

  •  IV Wojewódzki Konkurs „Żołnierze Niezłomni” Pamięci Zapomnianym Bohaterom Naszego Regionu”

Julia Błajszczak – finalistka ogólnopolska,  Magdalena Koral – laureatka wojewódzka,  Julia Sodo – laureatka wojewódzka

  •  Ogólnopolski Konkurs „Papież Słowianin”

Maria Porębska – laureatka

  •  konkurs literacki REYADA 2016

Julia Sodo – laureatka,  Angelika Galus – laureatka

  •  Ogólnopolski Konkurs „Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy”

ROK SZKOLNY 2015/16

Wiktoria Wojas – laureatka,  Julia Sodo – finalistka

  •  Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Życiu Jana Pawła II „Papież Słowianin”

Julia Sodo – III miejsce

  •  Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Powstanie Warszawskie”

Joanna  Łukasiewicz – laureatka

  •  REYADA 2015 konkurs na prezentację multimedialną „Historia, działalność, ksiegozbiór Biblioteki Publicznej w Kazimierzy Wielkiej”

Klaudia Wrzesień, Aleksandra Radosz, Aleksandra Marciszewska – wyróżnienie

  •  Konkurs Twórczości Jacka Kaczmarskiego

Katarzyna Gurnicz, Klaudia Wrzesień – wyróżnienie

  •  VII Świętokrzyski Przegląd Poezji w Języku Angielskim

Julia Sodo – III miejsce

  •  Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Żołnierze wyklęci”

Szkolna Grupa Aktorska /21 uczniów klas I-III/ – wyróżnienie

  •  X Świętokrzyski Przegląd Teatrów Szkolnych w Języku Angielskim

Oliwia Wójcik – wyróżnienie

  •  II Ogólnopolski Konkurs Literacko – Fotograficzny „Zamknij w kadrze, opowiedz piórem”

Julia Sodo – laureatka,  Angelika Galus – finalistka

  •  Ogólnopolski Konkurs „Losy Bliskich i Losy Dalekich. Życie Polaków w l. 1914-1989”

Wiktor Noszczyk – III miejsce

  •  III Wojewódzki Konkurs „Żołnierze Wyklęci. Pamięci Zapomnianym Bohaterom Naszego Regionu”

Piotr Dziula, Angelika Galus, Julia Sodo – III miejsce

  •  Konkurs „Unijny Krąg”

Paulina Kot – laureatka,  Wiktoria Wojas – II miejsce, Wiktor Noszczyk – III miejsce, Kamil Adamski – III miejsce, Agnieszka Kusak – wyróżnienie

  •  V Wojewódzki Konkurs Historyczny „Katyń Pamiętajmy”

Klaudia  Nowak– I miejsce,  Zespół Gimnazjum /6 uczniów/ – I miejsce

  •  Turniej SUDOKU

Kinga Bator – III miejsce,  Joanna Łukasiewicz – wyróżnienie

  •  Konkurs Fotograficzny „Moja Ziemia Rodzinna”

Joanna Łukasiewicz – finalistka,  Bartosz Sambór – finalista

  •  Międzynarodowy Konkurs Matematyczny„PANGEA”

Julia Sodo – laureatka, Angelika Galus – laureatka

  • Konkurs Ogólnopolski  „Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy – Katyń 76 lat po zbrodni”

 

ROK SZKOLNY 2014/15

Filip Olejarski – II miejsce

  •  MAPPTIPE. Innowacyjne narzędzie do tworzenia multimedialnych prezentacji edukacyjnych

Aleksandra Siwiec – laureatka

  • „Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy…”

Magdalena Bobek – finalistka

  • Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Radość życia”

Wiktoria Wojas – laureatka, Aleksandra Mzyk, Angelika ŚciupiderJulia Sodo – finalistki

  • Konkurs Ogólnopolski „Papież Słowianin”

Klaudia Wrzesień – II miejsce

  • Przegląd Twórczości Jack Kaczmarskiego

Natalia Kawecka – finalistka

  • Myśli Jana Pawła II

 Aleksandra Siwiec, Wiktor Noszczyk – wyróżnienie

  • IV Ogólnopolski Konkurs „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”

Aleksandra Siwiec – II miejsce

  • Wojewódzki Konkurs „Żołnierze Wyklęci. Pamięci Zapomnianym Bohaterom Naszego Regionu”

Natalia Sikora – wyróżnienie

  • Konkurs poezji i pieśni patriotycznej’ Kraków 2014

Wiktor Noszczyk – wyróżnienie

  • IV Ogólnopolski Konkurs „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”

Magdalena Bobek – II miejsce

  • Konkurs „Wybieram szkołę zawodową bo…”

Klaudia Wrzesień, Jowita Książek – finalistki

  • „Spotkanie ze słowem”

Natalia Trela – wyróżnienie

  • „Świętokrzyskie jakie cudne!”

Filip Olejarski – wyróżnienie

  • „Pamięć przeszłości”

Aleksandra Pionka – I miejsce, Zuzanna Chaber – II miejsce

  • Konkurs plastyczny „Tradycyjna palma wielkanocna”

 Magdalena Bobek, Aleksandra Mzyk, Jakub Płatek – finaliści

  • XVII Ogólnopolska Wystawa Fotografii Dzieci i Młodzieży

Patryk Podziomski – finalista

  • Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Julia Przeniosło – I miejsce, Natalia Trela – II miejsce

  • Konkurs fotograficzny: „Moja Ziemia Rodzinna. Człowiek i zwierzęta w harmonii z przyrodą Ponidzia”

Aleksandra Pionka – I miejsce, Natalia Trela – II miejsce, Magdalena Bobek – III miejsce, Joanna Łukasiewicz – wyróżnienie,  Patryk Augustyn – wyróżnienie

  • Konkurs fotograficzny „25 lat kazimierskiego samorządu – portret gminy Kazimierza Wielka”

Grupa Teatralna /14 uczniów klas trzecich/ – wyróżnienie

  • IX Świętokrzyski Przegląd Teatrów Szkolnych w Języku Angielskim

Mateusz Klimczyk, Natalia Klimczyk, Anna Nawrot, Barbara Sendek – wyróżnienie

  • I Wojewódzki Konkurs „Zostań Przedsiębiorcą”

Natalia Sikora – wyróżnienie

  •  Wojewódzki Konkurs Pieśni i Prozy Patriotycznej

Wojciech Jędraski, Mateusz Klimczyk, Wiktoria Wojas – IV miejsce (eliminacje okręgowe)

  • STIK- Świętokrzyski Turniej Innowacji i Kreatywności

Aleksandra Siwiec, Justyna Kozioł -II miejsce

  • „Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie”

Filip Olejarski – II miejsce, Agnieszka Szymańska – III miejsce, Aleksandra Siwiec. Finaliści: Natalia Kawecka, Julia Sodo, Angelika Galus, Katarzyna Gurnicz, Aleksandra Mzyk, Angelika Ściupider

  • Ogólnopolski Konkurs „Losy Polaków na Syberii. Niepokonani o cudzie ocalenia”

Natalia Kawecka – finalistka

  • VII Ogólnopolska Olimpiada Myśli Jana Pawła II

Wiktoria Wojas – laureatka. Finalistki: Julia SodoAngelika ŚciupiderAleksandra Mzyk

  • Ogólnopolski Konkurs „Papież Słowianin”

Kacper Kwiecień – II miejsce, Aneta Gołębiowska – III miejsce

  •  Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Sport w wyobraźni ucznia”

ROK SZKOLNY 2013/14

 

 Maciej Szmigiel,Wojciech Chećko – laureaci/etap wojewódzki/

• „Jak Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013 pomaga mnie i moim bliskim”

Aneta Osińska – laureatka

• Konkurs plastyczny „REYADA’ 2013”

Aleksandra Mzyk – II miejsce, Magdalena Bobek, Natalia Trela, Joanna Łukasiewicz – wyróżnienie

• Konkurs fotograficzny „Moja Ziemia Rodzinna”

Jowita Książek – III miejsce

• X Przegląd Twórczości Jacka Kaczmarskiego

 Magdalena Koziara, Wiktoria Wojas – finalistki ogólnopolskie

Magdalena Koziara, Wiktoria Wojas, Klaudia Lis, Natalia Klimczyk, Justyna Kozioł –
laureatki wojewódzkie

• „Papież Słowianin”- Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II dla uczniów gimnazjum

Patrycja Fryśkiewicz – I miejsce, Aleksandra Mzyk – II miejsce, Wiktoria Wojas – III miejsce

• „Walentynkowy wiersz miłosny”

Katarzyna Porębska – I miejsce, Dagmara Zieleniewska – II miejsce

• „Najpiękniejsza kartka walentynkowa”

Katarzyna Zmarlak, Klaudia Lis, Dominika Cichacka – IImiesce

• VIII Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „Unijny krąg”

Wiktoria Mazur – II miejsce

• II Otwarty Turniej Tańca

Zespół w składzie: Anna Prokop, Aleksandra Mzyk, Jowita Książek, Wiktoria Kubeczko, Angelika Ściupider, Rozalia Szmigiel, Jowita Książek, Oliwia Bojko, Ewelina Sikora, Wiktoria Wojtkowicz, Rafał Stępień, Kamil Jaros, Szymon Lis – II miejsce

• VIII Świętokrzyski Przegląd Teatrów Szkolnych w Języku Angielskim

Julia Kwiecień-I miejsce/etap powiatowy/oraz III miejsce w etapie wojewódzkim  Patryk Podziomski – II miejsce/etap gminny/

• XXXVII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Filip Olejarski, Wojciech Jędraski – II miejsce, Wiktoria Mamaj – III miejsce

• Wojewódzki konkurs Historyczny „W 220 Rocznicą Wybuchu Powstania Kościuszkowskiego”

Maciej Szmigiel, Wojciech Jędraski, Mateusz Klimczyk – III miejsce

• III Świętokrzyski Turniej Innowacji i Kreatywności

Natalia Sikora – III miejsce /etap powiatowy/

• Konkurs Piosenki Zagranicznej

Angelika Oleś – III miejsce, Klaudia Wrzesień /finalistka/, Jowita Książek /finalistka/ – etap wojewódzki
• Konkurs Recytatorski „Dla Papieża”

Filip Olejarski – etap ogólnopolski
• X Mistrzostwa Młodych Ekonomistów

Wiktoria Wojas – laureatka, Julia Kwiecień – laureatka II miejsca
• XIX Konkurs Biblijny Diecezji Kieleckiej

Aleksandra Siwiec – laureatka, Julia Kwiecień – laureatka II miejsca, Bernadetta Niedźwieź – laureatka II miejsca
• III Wojewódzki Konkurs Historyczny „Katyń – pamiętajmy !”

Filip Olejarski – laureat w kategorii literackiej, Natalia Kawecka, Julia Maj, Justyna Skinder – laureatki II miejsca w kategorii multimedia, Wiktoria Mazur – wyróżnienie w kategorii plastycznej, Aleksandra Siwiec – wyróżnienie w kategorii plastycznej
• Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Powstanie Warszawskie w świadomości potomnych”.

·