„Są ludzie i chwile…”

„Są ludzie i chwile, o których się nigdy nie zapomina”.

Życie każdego człowieka jest nieustanną wędrówką. Dla Pani Dyrektor naszego gimnazjum kończy się czas trudnej, wytężonej, ale też satysfakcjonującej pracy nauczyciela i dyrektora. Zaczyna się czas zasłużonego odpoczynku w gronie rodziny i przyjaciół, czas realizacji marzeń oraz podejmowania nowych wyzwań.

Dziękujemy Pani Dyrektor Barbarze Gołąb za 15 lat kierowania naszą szkołą, za poświęcenie i zaangażowanie, za serce i za przyjazną atmosferę, którą wnosiła Pani do naszej szkoły. Dziękujemy za wszystkie wspaniałe lata wspólnej pracy. Praca z Panią była dla nas zaszczytem i wyróżnieniem.

Nauczyciele i pracownicy gimnazjum