Warto pomagać !

Uczniowie naszej szkoły od kilku lat aktywnie wspierają działania Fundacji Błękitny Promyk Nadziei. Ideą tych działań jest pomaganie potrzebującym. Każdy z Was może przyłączyć się do akcji i pomóc.  Zrobić to można w bardzo prosty sposób, wystarczy zbierać plastikowe nakrętki i pozostawić je w Bibliotece Szkolnej. W roku szkolnym 2016/17 uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy naszego gimnazjum w wyniku całorocznej zbiórki przekazali Fundacji jedenaście dużych worków pełnych nakrętek. Do grona uczniów szczególnie zaangażowanych w akcję należeli uczniowie: Dominik Marzec, Mateusz Hamuda , Ilona Karasińska, Gabriela Bryła, Kamil Możdżeń, Patryk Makuch,  Oliwia Wendel, Nikodem Podsada, Zuzanna Gącik, Jędrzej Gącik,  Adam Łukasiewicz, Anna Gronba, Patrycja Sokołowska, Angelika Bober, Jakub Kaczmarczyk, Michał Marzec, Mateusz Skrzyński, Michał Gorgoń, Katarzyna Twardowska, Adam Garbaś, Dominik Jagielnik, Natalia Przytula, Gabriela Stokłosa, Olwia Klimek, Klaudia Bałaga, Alan Pietrachowski.  Błękitny Promyk Nadziei dziękuje wszystkim za pomoc i wspieranie podopiecznych Fundacji. Pamiętaj nie wyrzucaj plastikowych nakrętek do kosza, Twój mały gest jest dla innych bardzo znaczący! Szkolnym koordynatorem akcji jest pani Dorota Habas.