XXVII Finał WOŚP

13 stycznia 2019 po raz szesnasty uczniowie i nauczyciele naszego gimnazjum uczestniczyli w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Piętnastu wolontariuszy: Alicja Przebieracz, Oliwia Brodko, Aleksandra Siwiec, Roksana Terpińska, Natalia Tytko z klasy 3a, Alicja Kozik, Wiktoria Kozik, Sandra Magiera, Gabriela Włosowicz z klasy 3b, Julia Jaros, Aleksander Zaręba z klasy 3c, Wiktoria Kozioł, Natalia Przytuła, Gabriela Stokłosa z klasy 3d, Gabriela Zuziak z klasy 3e zebrało łącznie 5108,66 zł. W sztabie finansowym wolontariuszy rozliczali nauczyciele: Jolanta Michałowska, Renata Gorgoń, Barbara Grzęda, Jacek Koral oraz uczniowie klasy 3d: Magdalena Koral i Bartłomiej Kądziela. Szkolnym koordynatorem WOŚP była pani Barbara Grzęda.